Захворіло у світі
160,343,184
Померло у світі
3,331,844
Вилікувалось у світі
138,122,966
Захворіло в Україні
2,129,073
Померло в Україні
46,987
Вилікувалось в Україні
1,797,136
Kasta, Visa і ПриватБанк запускають в Україні оплату покупок за допомогою обличчя

Kasta, Visa і ПриватБанк запускають в Україні оплату покупок за допомогою обличчя

KastaID - біометрична система оплати покупок

Kasta, Visa і ПриватБанк запускають в Україні оплату покупок за допомогою обличчя
Фото: pixabay.com

Онлайн-маркетплейс Kasta спільно з Visa і ПриватБанком запускають в Україні біометричну систему оплати покупок KastaID. Про це повідомляє НВ Бізнес.

«KastaID – рішення, що дозволяє оплачувати покупки за допомогою біометрії, а саме обличчя», – йдеться в повідомленні.

Функція автоматичного розпізнавання обличчя на базі технології Amazon Rekognition дасть можливість впровадити цю послугу по всій національній мережі відділень Kasta.

Клієнту необхідно завантажити й зареєструватися в мобільному додатку Kasta.ua, ввести особисті дані, завантажити свою фотографію та придбати карту лояльності KastaBlack, щоб безконтактно сплатити за покупки.

Для того щоб скористатися послугою, необхідно у відділенні KastaPost підійти до стійки з планшетом. Співробітник відділення автоматично отримає інформацію про клієнта й винесе замовлення для отримання.

Amazon Rekognition заснована на перевіреній технології глибокого навчання, розробленій експертами Amazon в області комп’ютерного зору для щоденного аналізу мільярдів зображень і відео. У Kasta зазначили, що нововведення знизить поріг ризику помилок з розміром.

Світлана Чирва регіональний менеджер компанії Visa в Україні, Білорусі та Молдові заявила, що 30% безготівкових платежів робиться в інтернеті. «Опитування показують, що люди готові до альтернативної ідентифікації. Найчастіше це відбиток пальця і сітківка ока», – говорить вона.

Система розпізнає 98% випадків, повідомив генеральний директор Kasta Андрій Логвін. Якщо виникла проблема, то у відділенні працюють оператори, які проведуть ідентифікацію клієнта за паспортом і номером телефону.

Введення додаткової ідентифікації поліпшить безпеку. Тепер у операторів буде фото клієнта, до якого прив’язана банківська карта.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк запустив бота для замовлення готівки. Мінімальна сума замовлення – 10 000 гривень, 50 доларів і 50 євро.

Нагадаємо: Visa придбала компанію Earthport. Відтепер будуть доступні не тільки перекази на карту, а й через банківські рахунки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті