Кабмін погодив склад НР аеропорту Бориспіль

Кабмін погодив склад НР аеропорту Бориспіль

Пошук і оцінювання кандидатів здійснювала міжнародна компанія з пошуку персоналу Odgers Berndtson Ukraine

Кабмін погодив склад НР аеропорту Бориспіль
Фото: Facebook/аеропорт Бориспіль

Кабінет Міністрів України на засіданні 22 травня 2019 року погодив кандидатури незалежних членів та представників держави у наглядовій раді Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», йдеться у повідомленні на сайті Кабміну.

Переможців конкурсного відбору на засіданні Уряду представив Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко, який є членом Комітету з призначень керівників та членів наглядових рад особливо важливих для економіки України державних підприємств.

За його словами, незалежними членами наглядової ради підприємства стали Володимир Жмак (Україна), Роджер Шейфеле / Roger Scheifele (Німеччина), Стен Аббелоос / Stan Abbeloos (Бельгія), представниками держави призначені Юрій Лавренюк та Анатолій Мамула.

Пошук і незалежне оцінювання кандидатів здійснювала міжнародна компанія з пошуку та відбору керівного персоналу Odgers Berndtson Ukraine.

Як нагадують у Кабміні, участь у конкурсному відборі взяли 74 кандидати, в тому числі 49 українців і 25 іноземців. За результатами оцінювання кандидатів до шортліст увійшло 14 фіналістів, з яких 7 українців.

Володимир Жмак (Україна) має більш ніж 25-річний досвід управлінської роботи з акцентом на питаннях стратегічного планування, розвитку бізнесу та операційного менеджменту. Працював на державній службі, з 2015 по 2016 рр. – перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації. 

Роджер Шейфеле (Roger Scheifele) (Німеччина) має більш ніж 40-річний досвід роботи у галузі управління аеропортами. В 2015 році приєднався до управлінської команди аеропорту Франкфурту. Минулого року був призначений директором з розвитку аеропорту.

Стен Аббелоос (Stan Abbeloos) (Бельгія) протягом 35 років він працював на різноманітних позиціях у компаніях Бельгії, Китаю, Казахстану, Узбекистану, Росії, Польщі та України. Зокрема, в Україні з 2005-го по 2008 рік очолював холдингову компанію «Фарлеп Інвест».

Юрій Лавренюк, у 2000-2005 та 2014-2016 рр. проходив службу в МВС України на оперативних та керівних посадах. У травні 2016 року призначений заступником Міністра інфраструктури України.

Анатолій Мамула розпочав кар’єру у 1993 році в юридичному управлінні Адміністрації Президента України. У вересні 2017 року призначений на посаду радника Віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло