Захворіло у світі
11,694,766
Померло у світі
540,157
Вилікувалось у світі
6,353,451
Захворіло в Україні
49,607
Померло в Україні
1,283
Вилікувалось в Україні
22,193
Нові штрафи за порушення при переміщенні авто почнуть діяти з 22 серпня

Нові штрафи за порушення при переміщенні авто почнуть діяти з 22 серпня

Мова йде про нові штрафи за порушення при переміщенні авто в митних режимах тимчасового ввезення і транзиту

Нові штрафи за порушення при переміщенні авто почнуть діяти з 22 серпня
Фото: Уніан

Рада перенесла на 22 серпня введення в дію нових штрафів за порушення при переміщенні авто в митних режимах тимчасового ввезення і транзиту. Про це повідомляє Державна фіскальна служба України (ДФС) з посиланням на закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку з прийняттям Закону України «Про електронні довірчі послуги».

Згідно з ним, власники автомобілів з іноземними номерами отримали додатковий час для митного оформлення своїх автівок без посилених штрафних санкцій.

З 22 серпня вступають у дію нові санкції. Так, у разі перевищення строку доставки транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення від 20 до 30 діб передбачено штраф у розмірі 85 000 грн. Якщо строк перевищено більш ніж на 30 діб, то розмір штрафу сягатиме 170 000 грн або конфіскація таких авто.

ДФС додала, що аналогічні розміри штрафів діятимуть і при перевищенні строків тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення. Так, при перевищенні від 20 до 30 діб – сума штрафу складатиме 85 000 грн, понад 30 діб, а також у разі втрати або розкомплектування транспортного засобу  – 170 000 грн або конфіскація.

Крім цього, передбачено відповідальність за передачу транспортного засобу особистого користування, тимчасово ввезеного на митну територію України чи поміщеного у митний режим транзиту, у володіння або розпорядження іншій особі, а також використання такого ТЗ у комерційних цілях. Такі порушення каратимуться штрафом у розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 34 000 грн.

 Раніше Mind писав, що 260 000 автомобілів з іноземною реєстрацією перебувають в України з порушенням митних правил.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті