Зеленський виступив на iForum: «Ви пропонуйте, а ми вас підтримаємо» (ВІДЕО)

Зеленський виступив на iForum: «Ви пропонуйте, а ми вас підтримаємо» (ВІДЕО)

Розмовний стиль нового президента не сподобався користувачам соцмереж

Зеленський виступив на iForum: «Ви пропонуйте, а ми вас підтримаємо» (ВІДЕО)
скрін-шот

У четвер 23 травня президент України Володимир Зеленський виступив на ІТ-конференції iForum з промовою «Гарант Інновацій: створюємо майбутнє разом».

Президент заявив про намір реалізувати ідею «країни в смартфоні» та оголосив про запуск онлайн проекту «Ліфт», який дозволить всім охочим презентувати свої ідеї з діджиталізаціі держави вже з 27 травня.

Конференція iForum – це сім основних потоків з тематичними виступами, які проходять одночасно в кількох залах. Після офіційного відкриття на головній сцені доповіді тривають протягом усього дня, без перерв.

Зокрема, представлені такі потоки: Інтернет-бізнес, Стартапи / Blockchain, Реклама і просування, Інтернет-технології, Майбутнє (технології, бізнес, освіта, суспільство), Digital Fun, CRM.

Між тим виступ Зеленського викликав неоднозначну реакцію суспільства. В соцмережах багато користувачів висловлюють невдоволення, що президент України спілкувався російською мовою, а також вживав різні слова і фрази в розмовному стилі, на зразок «чувак» і «красава».

Не сподобався і посил в маси щодо того, що «ви розумні, ви вигадуйте, а ми підтримаємо».

Зеленський назвав Великобританію «старушкою», на що відреагувала посол Британії в Україні, яка розмістила в Твіттері своє фото з підписом: «Старушка?».

Також користувачі залишилися розчаровані, що новий президент не згадав про 8 нових українських військовополонених, які потрапили  в полон напередодні, та не прокоментував інформацію про можливість референдуму «про мир з РФ».

Нагадаємо, Володимир Зеленський призначив главу Діджитал-напрямку своєї передвиборної команди Михайла Федорова позаштатним радником президента.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті