Зеленський звільнив Артеменко з НКРЗІ

Зеленський звільнив Артеменко з НКРЗІ

Разом з тим, президент повернув його у Нацраду з питань телебачення і радіомовлення

Зеленський звільнив Артеменко з НКРЗІ
Юрій Артеменко
Фото: УНІАН

Президент Володимир Зеленський звільнив Юрія Артеменка з посади члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ). Про це йдеться у відповідному указі №324/2019.

Разом з цим, указом №322/2019 Зеленський скасував указ Петра Порошенка  від 4 травня 2019 року № 186 «Про звільнення Ю.Артеменка з посади члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення».

А також, указом №323/2019, Зеленський скасував Указ Петра Порошенка від 4 травня 2019 року № 187 «Про призначення В.Горковенка членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення».

Нагадаймо: 8 травня цього року, колишній президент Петро Порошенко призначив колишнього главу Нацради телерадіо Артеменка членом НКРЗІ, після того як 4 травня звільнив Артеменка з посади члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Тоді Артеменко особисто повідомив про своє рішення подати у відставку з поста глави Нацради з двох причин: «По-перше, проста людська втома – протягом 5 років у постійному стресі працювати щодня, по 10–12 годин, іноді навіть без вихідних. По-друге, пропозиція, яка надійшла саме в цей час, перейти на іншу роботу».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті