Тимошенко передала Зеленському документи стосовно зниження тарифів для населення

Тимошенко передала Зеленському документи стосовно зниження тарифів для населення

Документи підготовлені згідно з чинним законодавством

Тимошенко передала Зеленському документи стосовно зниження тарифів для населення
Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко
Фото: УНІАН

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко передала президенту Володимиру Зеленському розроблений її командою пакет указів і законів для зниження тарифів для населення. Про це пише Інтерфакс-Україна.

Документи підготовлені згідно з чинним законодавством. Тимошенко вважає це одним з перших важливих кроків, який повинен зробити новий президент.

«Ми маємо можливість поправити ситуацію за кілька днів», – зазначила вона і додала, що люди повинні відчути зміни вже сьогодні.

План дій містить напрацьований проект указу про ведення вето, по суті, призупинення двох постанов уряду Володимира Гройсмана щодо необґрунтованого підвищення цін на газ.

«Якщо ці дві постанови зупиняються, ми автоматично повертаємося до ціни 4,5 грн за кубометр», – додала вона.

Крім того, серед указів – призначення двох осіб в НКРЕКП, яка встановлює тарифи.

«У президента є повноваження формувати НКРЕКП. Там зараз є дві вакансії, які дають право впливати главі держави на процес справедливого встановлення тарифів. І тут є проекти указу про призначення тих людей, яких президент захоче бачити в цій системі», – пояснила вона.

Третій важливий документ – проект закону, який вже зареєстрований в парламенті, пройшов комітет і включений до порядку денного. Він стосується передачі газу українського видобутку для споживання бюджетної сфери та на потреби населення, як це було до 2014 року. Як зазначила Тимошенко, вона передає всі ці напрацювання своєї команди президента, і в них «порахована кожна цифра, щоб не завдати шкоди доходам бюджету».

Раніше повідомлялось, що Тимошенко хоче реформування уряду до парламентських виборів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті