«Квартал 95» спростовує інформацію про продаж «Яндексу» прав на інтернет-трансляцію «Слуги народу»

«Квартал 95» спростовує інформацію про продаж «Яндексу» прав на інтернет-трансляцію «Слуги народу»

Міжнародною дистрибуцією кількох проектів студії займається шведська компанія Eccho Rights

«Квартал 95» спростовує інформацію про продаж «Яндексу» прав на інтернет-трансляцію «Слуги народу»
Фото: pixabay

Студія «Квартал 95» не продавала права на інтернет-трансляцію серіалу «Слуга народу», адже його міжнародною дистрибуцією займається шведська компанія Eccho Rights. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на прес-службу студії.

«Міжнародною дистрибуцією серіалу «Слуга народу» і ще кількох проектів, зроблених студією «Квартал 95», в тому числі «Розсміши коміка», «Розсміши коміка. Діти», займається компанія Eccho Rights», – повідомили агентству в прес-службі «Квартал 95».

Нагадаймо: сьогодні з'явилась інформація, що «Яндекс» придбав права на показ в РФ серіалу «Слуга народу». Перший сезон доступний на російському сервісі «КиноПоиск» за передплатою.

Eccho Rights – міжнародна компанія з управління правами з офісами в Стокгольмі, Стамбулі, Мадриді і Манілі. Починаючи з 2018 року Eccho Rights входить до складу CJ ENM, однією з найбільших в Азії медіа-і розважальних компаній.

Раніше, серіал «Слуга народу» був заблокований з 22 травня на території Росії на прохання правовласника.

Серіал складається з трьох сезонів (51 серія). Прем'єра серіалу в Україні відбулася на телеканалі «1+1» в листопаді 2015 року, другого сезону – 23 жовтня 2017 року, а прем'єра третього сезону відбулася напередодні президентських виборів – 27 березеня 2019 року.

Згідно з оприлюдненою президентом Володимиром Зеленським декларацією про доходи, йому належить 100% корпоративних прав ТОВ «Кіноквартал», 99,99% корпоративних прав ТОВ «Студія Квартал-95» (ще 0,01% – Олені Зеленській), 25% ТОВ «Зеларі ФІШ», 16,7% ТОВ «Продюсерський центр «Ліга сміху», 22,5% ТОВ «Анімаційна студія 95», 12,5% ТОВ «Квартал ТВ», 18% ТОВ «Студія Квартал 95», 15% ТОВ «Фіш-Хаус» (ресторанний бізнес). 12,5% ТОВ «Інвест-Аніма». Він також володіє 13% ТОВ «Гауді Студіо», 18,75% ТОВ «Квартал-Концерт».

Зеленський є кінцевим бенефіціаром ТОВ «Кіноквартал» (Україна), ТОВ «Студія квартал-95» (Україна), Ельдоранте Лімітед (Aldorante Limited, Кіпр), Вілхар Холдінгс Лімітед (Vilhar Holdings Limited, Кіпр), Фільм Херітейдж інк. (Film Heritage inc, Беліз), Сан Томмасо С.Р.Л. (San Tommaso S.R.L., Італія).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті