Коломойський розповів, за кого вболіватиме на парламентських виборах
Олігарх сказав, що підтримуватиме всіх, крім БПП

Олігарх Ігор Коломойський заявив, що на майбутніх парламентських виборах симпатизуватиме «всім, окрім БПП». Про це він сказав в інтерв'ю Українській правді.
На питання, чи буде він «мочити» БПП, Коломойський відповів, що йому «не треба їх мочити».
«Порошенко щойно пішов, і зараз посиплеться на нього все, що за останні 5 років накопичилося. З іншого боку, це теж непогано, тому що це дощ. І якщо він виживе, якщо ця політична сила виживе, то вона очиститься, вже потім, наступного разу, до наступних виборів їм уже закидати це не треба буде», – вважає олігарх.
Також Коломойський сказав, що підтримує партію «Слуга народу».
На питання, чи може він підтримувати Володимира Гройсмана, Коломойський відповів: «Дивлячись з ким він піде, з якими гаслами. Так він мені несимпатичний. Але не так, щоб я був проти нього, але...».
Бізнесмен не вважає, що Арсеній Яценюк піде на парламентські вибори: «Просто він людина, яка не любить поразок. Піти – і скільки він там набере?».
На ремарку, що Яценюк може об'єднатися з Гройсманом, Коломойський запитав: «І яким номером?»
При цьому олігарх вважає, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков «навряд чи» піде на парламентські вибори.
«А з ким Авакову йти? Гройсман незрозуміло, що там за партія, братська могила. Я думаю, Аваков перебуває сьогодні в тому положенні, що йому взагалі ні з ким не треба йти. Він сам по собі величина», – заявив Коломойський.
Він вважає, що Аваков «точно залишиться міністром, якщо нікуди не піде».
«Ну, відсотків 90. А він усіх влаштовує. Він гарант», – сказав олігарх.
«Він розкрив всі ці змови з цим підкупом. Все зіпсував Петі. Він усіх влаштовує. Я думаю, що на цих виборах, якщо вони відбудуться ідеально, поліція й органи внутрішніх справ спрацюють як на президентських», – відповів Коломойський на запитання, чи влаштовує Аваков Зеленського.
Нагадаємо: днями український олігарх Ігор Коломойський запропонував президенту України Володимиру Зеленському оголосити дефолт країни.
До цього Коломойський заявив, що планує знову стати співвласником ПриватБанку.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].