Меркель розчарована своєю потенційною наступницею – Bloomberg

Меркель розчарована своєю потенційною наступницею – Bloomberg

Канцлер сумнівається, що Крамп-Карренбауер впорається зі своїми обов’язками на посту лідера Християнсько-демократичного союзу та навряд чи зможе незабаром змінити її на посаді глави уряду ФРН

Меркель розчарована своєю потенційною наступницею – Bloomberg
Аннегрет Крамп-Карренбауер
фото twitter.com/akk

Канцлер ФРН Ангела Меркель розчарована своєю потенційною наступницею Аннегрет Крамп-Карренбауер і сумнівається, що та зможе незабаром змінити її на посаді глави уряду ФРН. Про це повідомляє DW із посиланням на Bloomberg.

За твердженнями джерел агентства, довіра Меркель до Крамп-Карренбауер, яку німецькі ЗМІ часто називають скорочено АКК, останнім часом істотно послабшала.

Це викликано, зокрема, падінням популярності Християнсько-демократичного союзу (ХДС) в Німеччині, яке розпочалось з моменту обрання АКК на пост глави партії, а також поганим результатом християнських демократів на виборах в Європарламент.

Зазначається, що керівництво ХДС збирається 2 і 3 червня обговорити причини програшу партії на виборах в Європарламент. На цих зборах може відбутися і «неприємна» особиста зустріч Меркель з АКК.

За інформацією Bloomberg, Крамп-Карренбауер скликала це засідання без попередньої бесіди з Меркель, щоб дати їй зрозуміти, що прийшла пора звільнити місце на посту глави уряду.

Сама Меркель неодноразово заявляла, що збирається залишитися на посаді канцлера ФРН до закінчення терміну її повноважень у 2021 році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті