Захворіло у світі
160,343,184
Померло у світі
3,331,844
Вилікувалось у світі
138,122,966
Захворіло в Україні
2,129,073
Померло в Україні
46,987
Вилікувалось в Україні
1,797,136
Макрон обіцяє організувати зустріч «нормандської четвірки»

Макрон обіцяє організувати зустріч «нормандської четвірки»

Востаннє зустріч щодо війни на Донбасі на рівні глав держав відбулась у 2016 році

Макрон обіцяє організувати зустріч «нормандської четвірки»
Еммануель Макрон
фото з twitter.com/missmystic123

Президент Франції Еммануель Макрон має намір найближчим часом організувати переговори щодо конфлікту на Донбасі на рівні глав держав у «нормандському форматі». Про це  він заявив після неформального саміту ЄС у Брюсселі, передає DW.

«Я цього хочу, я цю зустріч (лідерів Франції, ФРН, України і Росії – ред.) організую якнайшвидше, оскільки Франція виступила з цією ініціативою», – сказав він.

Президент Франції додав, що невдовзі знову проведе переговори з президентом України Володимиром Зеленським.

«Ми думаємо про те, щоб ще раз обмінятися думками і, можливо, (організувати – ред.) візит. Як тільки політичні умови складуться, ми це зробимо», – повідомив Макрон.

За його словами, передусім очевидно, що новий президент України хоче організувати вибори. Дострокові парламентські вибори, як повідомляється,мають відбутися 21 липня.

Нагадаємо, перша зустріч глав держав та урядів України, Німеччини, Франції та Росії в так званому «нормандському форматі» відбулася в червні 2014 року в містечку Бенувіль у Нормандії. Це дало назву формату зустрічі. Згодом сторони неодноразово проводили переговори на рівні глав держав та міністрів закордонних справ.

Переговори в «нормандському форматі» на рівні лідерів України, Німеччини, Франції та Росії востаннє відбулися в жовтні 2016 року в Берліні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті