У Львові збудували найбільший завод з виробництва сучасного газового обладнання

У Львові збудували найбільший завод з виробництва сучасного газового обладнання

30 травня з конвеєру зійшли перші вісім сучасних шафових газорегуляторних пункти

У Львові збудували найбільший завод з виробництва сучасного газового обладнання
фото РГК

19 газорозподільних компаній, які працюють під брендом Регіональної газової компанії, запустили в роботу найбільший в Україні завод з виробництва сучасних ШГРП ( шафових газорегуляторних пунктів). Про це повідомляє прес-служба РГК.

Нове виробництво RGC Production, як зазначається, розташовується у Львові тв. Націлене на забезпечення потреб внутрішнього ринку, «а в перспективі – вихід на міжнародні ринки».

В компанії повідомили, що перша партія продукції у кількості восьми одиниць зійшла з конвеєру 30 травня.

На повну потужність, а саме 900 одиниць ШГРП, завод має намір вийти восени цього року.

Між тим, в компанії наголосили на тому,що у найближчі роки в Україні необхідно замінити майже 20 000 ШГРП, які вже вичерпали термін експлуатації. Це обладнання необхідно для регулювання і підтримання стабільного тиску природного газу в розподільних мережах, що забезпечує надійність і безпеку газопостачання та безперебійну доставку газу кожному споживачеві.

Керівник проекту RGC Production Олександр Волович пояснив, що якість і технічні характеристики регуляторних пунктів від українських постачальників РГК не влаштовували, а імпортне обладнання є дуже дорогим.

«Тому з'явилась ідея налагодити виробництво надійних і сучасних ШГРП власними силами», додав він.

Весь комплекс робіт із створення нового автоматизованого заводу у Львові – від ідеї до першої продукції – зайняв 6 місяців. Ядром нового заводу стали роботизовані зварювальні комплекси.

На початковому етапі для складання ШГРП використовують до 50% імпортних комплектуючих. Надалі заплановано зростання локалізації виробництва в міру налагодження виробництва вітчизняних аналогів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті