Leap Motion, що займається розробками в VR-галузі, об'єднує сили із британським конкурентом

Leap Motion, що займається розробками в VR-галузі, об'єднує сили із британським конкурентом

Угода між Leap Motion та Ultrahaptics оцінюється в $30 млн

Leap Motion, що займається розробками в VR-галузі, об'єднує сили із британським конкурентом
фото www.leapmotion.com

Американський стартап, що займається розробками технологій управління комп’ютером за допомогою жестів, Leap Motion, об'єднається з британським конкурентом Ultrahaptics. Про це йдеться у повідомленні на сайті Leap Motion.

Компанії оголосили про стратегічну угоду, яка «об’єднає їх досвід та створить провідну світову компанію із взаємодії у просторі».

«Об’єднання команд та їх технологій прискорить інновації та покращить комерційні додатки. Це значить як вдосконалення існуючих рішень, так і впровадження нових форм безконтактних інтерактивних продуктів», – йдеться в повідомленні.

«Ми працюємо з Ultrahaptics майже шість років. Обидві компанії прагнуть поглибити зв’язок між людьми та технологіями, і разом ми зможемо розкрити істинний потенціал обох. Ми з самого початку були безперечними лідерами в своїх галузях, і це знаменує собою нову еру ще більш досконалих технологій», – сказав співзасновник та техдиректор Leap Motion Девід Хольц.

Ultrahaptics  була заснована в 2013 році в Брістолі, Великобританія. Компанія займається розробкою технології імітації тактильних відчуттів, за допомогою якої користувачі можуть «відчувати» і взаємодіяти з віртуальними об'єктами.

Leap Motion була заснована в 2010 році і розташовується в Сан-Франциско. Вона розробляє платформу доповненої реальності з відкритим вихідним кодом Project North Star і апаратне рішення для неї.

За попередніми даними та оцінками, які озвучили ЗМІ, угода оцінюватиметься в $30 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті