ДБР почало розслідування за заявами Портнова

ДБР почало розслідування за заявами Портнова

Якщо ДБР буде працювати хоча б у середньому темпі, то вже на початку липня Порошенко може бути поміщений у слідчий ізолятор - Портнов

ДБР почало розслідування за заявами Портнова
Андрій Портнов
Фото: УНІАН

ДБР почало розслідування факту захоплення державної влади та невиконання рішення суду при призначенні підконтрольних собі членів Вищої ради правосуддя Петром Порошенко. Про це повідомив  екс-«регіонал», колишній заступник глави Адміністрації президента України часів Віктора Януковича Андрій Портнов на своєму телеграм-каналі

Згідно з документом державного бюро розслідувань (ДБР), за результатами розгляду заяв Портного були внесені дві відомості.

«Нагадаю, Порошенко, порушив пряму судову заборону, у порушенні вимог закону, власним указом відмінив умови конкурсу та, діючи навмисне, за попередньою змовою організованою групою осіб, з ціллю збереження контролю над судовою системою, вже після поразки на виборах незаконно призначив двох членів вищого органу системи правосуддя. … Впевнений, якщо ДБР буде працювати хоча б у середньому темпі, то вже на початку липня Порошенко  може бути поміщений у слідчий ізолятор.», – написав Портнов.

Раніше повідомлялося, що Портнов зареєстрував вже чотири заяви стосовно Порошенко. Одна з них стосується способів узурпації судової влади. Інша стосується внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей про кримінальні правопорушення, передбачені ст. 109, 111, 426-1 Кримінального кодексу України, імовірно, скоєні Порошенком та іншими особами під час дій, пов'язаних із здійсненням переходу корабельної групи ВМС ЗСУ з Чорного в Азовське море

Ще одна заява екс-«регіонала» стосувалася відмивання вкрадених у армії коштів через офшорні угоди. У наступній заяві Порошенко звинувачується у заволодінні телеканалом «Прямий» у складі організованої злочинної групи. 

Нагадаємо: 19 травня цього року Андрій Портнов повернувся до України, де не був більше п'яти років. Портнов закликав інших людей, які залишили країну, наслідувати його приклад.

Портнова розшукувало Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України за обвинуваченням у привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем (ч. 3 ст. 191 КК України).

Датою зникнення Портнова зазначено 15 січня 2015 року. 12 листопада 2015 року його розшук було припинено через встановлення місцеперебування. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті