Партія Тарути «Основа» піде на вибори спільно з «Батьківщиною»

Партія Тарути «Основа» піде на вибори спільно з «Батьківщиною»

Лідер «Основи» Сергій Тарута заявив, що партія сформує спільний виборчий список для позачергових парламетських виборів разом з «Батьківщиною»

Партія Тарути «Основа» піде на вибори спільно з «Батьківщиною»
Сергій Тарута
Фото: УНІАН

Партія «Основа» оголосила, що піде на позачергові вибори до Верховної Ради разом з партією «Батьківщина». Про це пише Інтерфакс-Україна з посиланням на заяву лідера політичної сили Сергія Тарути на позачерговому з'їзді «Основи». 

«Перш за все, йдеться про об'єднання ідеологічних платформ партії «Основа» та «Батьківщина» в економічному розділі і в розділі про відновлення миру в країні. Також партії координуватимуть і погоджуватимуть свої дії при формуванні спільної команди в загальнонаціональному і мажоритарних округах», – заявив він.

Тарута додав, що лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко – гідна кандидатура для того, щоб очолити наступний уряд.

«Володимиру Зеленському як молодому політику для швидких позитивних зрушень потрібен досвідчений і компетентний прем'єр-міністр, який здатний витягнути економіку з сировинної прірви злиднів, має дієву стратегію і потужну команду. Я вірю в те, що саме Юлія Тимошенко на чолі уряду зможе повести Україну новим економічним курсом до успіху і розквіту», – зазначив він.

Своєю чергою голова партії «Основа» Андрій Ніколаєнко розповів, що партії будуть формувати загальний список кандидатур. Це будуть робити, виходячи з принципу включення в нього найбільш рейтингових і авторитетних осіб, рекомендованих і узгоджених політрадами обох партій.

Додамо, що раніше, 29 травня, Юлія Тимошенко заявила, що «Батьківщина» піде на парламентські вибори самостійно.

«Ті політичні сили, які підтримують наш новий курс, докорінну зміну економічної стратегії, які підтримують зниження тарифів, – ми готові з ними співпрацювати. Але ми йдемо на вибори самостійно», – заявила вона в ефірі Українського радіо.

Раніше Mind писав, що Порошенко очолив партію «Європейська солідарність».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло