Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
Найбільший автобусний лоукостер Європи FlixBus заходить в Україну

Найбільший автобусний лоукостер Європи FlixBus заходить в Україну

Німецький автобусний перевізник FlixBus розширює діяльність на українському ринку

Найбільший автобусний лоукостер Європи FlixBus заходить в Україну
Фото: FlixBus

Найбільший оператор автобусних перевезень в Європі FlixBus планує розширити діяльність на українському ринку. Про це повідомляє ЦТС.

Компанія FlixBus розповіла, що 11 червня 2019 року проведе в Києві свою першу в Україні прес-конференцію. На ній гендиректор компанії в Польщі і Україні Міхал Леман розповість про плани розвитку FlixBus на українському ринку, про бізнес-модель FlixBus і співпрацю з місцевими автобусними компаніями, а також про новий стандарт міжміських автобусів для України.

Раніше FlixВus уже проявляв інтерес до українського ринку. Так, в 2017 році компанія оголосила про відкриття рейсів з ЄС до чотирьох українських міст. Автобуси з Києва, Львова, Рівного та Житомира почали їздити в Польщу (Краків, Катовіце) і Чехію (Острава, Прага, Брно). Мінімальна ціна квитка зі знижкою становила 5 євро, а час у дорозі – близько 24 годин.

Правда, тоді було оголошено, що перевезення в і з України буде здійснювати партнер Flixbus – чеська компанія Umbrella.

Видання додає, що це типовий формат роботи Flixbus, адже компанія співпрацює з більше ніж 250 регіональними партнерами-перевізниками.

На сьогоднішній день маршрути автобусів компанії FlixBus охоплюють понад 2000 населених пунктів в 29 країнах. Щодня вони виконують близько 350 000 рейсів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті