Партія «Слуга народу» змінила главу та зможе взяти участь у парламентських виборах

Партія «Слуга народу» змінила главу та зможе взяти участь у парламентських виборах

Партія назвала недостовірними повідомлення, що з юридичних причин не зможе взяти участь у виборах до парламенту

Партія «Слуга народу» змінила главу та зможе взяти участь у парламентських виборах
Попередній голова партії «Слуга народу» Іван Баканов
Фото: УНІАН

Політична партія «Слуга народу», висуванцем якої є президент Володимир Зеленський, спростувала повідомлення про те, що з юридичних причин не зможе взяти участь у позачергових парламентських виборах 21 липня 2019 року. Про це політсила повідомила на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Недійсною є інформація про те, що Дмитро Разумков був обраний головою партії 27 травня: позачерговий з'їзд партії «Слуга Народу» прийняв відповідне рішення 21 травня. Цього дня Іван Баканов склав повноваження голови партії і призупинив своє членство в партії «Слуга Народу». Нагадуємо, що Баканов почав виконувати обов'язки першого заступника голови СБУ 22 травня, чим у повній мірі виконав всі вимоги чинного законодавства», – сказано в повідомленні партії.

Раніше звучали заяви, що попередній голова партії «Слуга народу» Іван Баканов був призначений на посаду першого заступника голови СБУ, не склавши повноважень голови політичної сили, і тому нібито партія не має тепер керівника з правом підпису, який міг би скликати партійний з’їзд перед достроковими виборами до парламенту 21 липня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло