Стало відомо ім'я бізнесмена, який купив обід з Уорреном Баффеттом за $4,5 млн

Стало відомо ім'я бізнесмена, який купив обід з Уорреном Баффеттом за $4,5 млн

Засновник BitTorrent переконуватиме Баффетта в користі криптовалют

Стало відомо ім'я бізнесмена, який купив обід з Уорреном Баффеттом за $4,5 млн
фото @justinsuntron

Переможцем аукціону на еBay за право пообідати з інвестором Уорреном Баффеттом виявився власник торрент-трекера BitTorrent і засновник криптовалюти TRON Джастін Сан. Про це він повідомив у Twitter.

«Я офіційно оголошую, що виграв рекордний 20-річний ювілейний благодійний обід, організований @WarrenBuffett».

«Я також запрошую лідерів блокчейн-індустрії зустрітися з титаном інвестицій. Сподіваюся, це піде всім на користь», – написав Сан.

Цікаво, що Баффетт не раз виступав із критикою криптовалюти. Зокрема, в інтерв'ю CNBC у лютому інвестор заявив, що у біткойна немає реальної цінності, і додав, що подібні речі «приваблюють шарлатанів». На щорічних зборах акціонерів Berkshire Hathaway він назвав цю криптовалюту «міражем».

Однак Джастін Сан у розмові з агентством Bloomberg зазначив, що в інвестиційних колах люди часто змінюють свою думку залежно від ситуації на ринку.

«Я дивлюся на майбутній ланч із Баффеттом як на можливість досягти взаєморозуміння та зростання», – написав Сан у блозі. Він зазначив, що навіть один із найуспішніших інвесторів може «упустити хвилю», і нагадав, що Баффетт визнав невдачу в угоді з Kraft Foods і не зміг «реалізувати потенціал» технологічних компаній на зразок Amazon, Alphabet і Apple.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті