Захворіло у світі
33,081,725
Померло у світі
997,777
Вилікувалось у світі
22,926,896
Захворіло в Україні
201,305
Померло в Україні
3,996
Вилікувалось в Україні
88,453
Президент проситиме Раду законодавчо змінити структуру керівництва НАЗК та піддати його аудиту

Президент проситиме Раду законодавчо змінити структуру керівництва НАЗК та піддати його аудиту

А також, НАБУ та САП мають показати результати своєї роботи

Президент проситиме Раду законодавчо змінити структуру керівництва НАЗК та піддати його аудиту
Фото з офіційного сайту президента

Фахівці Адміністрації президента розробляють проект закону, згідно з яким структура керівництва Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) бути змінена, а сам орган буде підлягати аудиту. Про це на брифінгу заявив заступник голови Адміністрації президента Руслан Рябошапка, передає кореспондент Mind.

«Окрім питань, які пов’язані із перезавантаженням НАЗК є необхідність  змінити структуру керівництва. Тобто сьогодні це колегіальний орган який складається з 5 членів НАЗК, а передбачається, що це буде 1 керівник  НАЗК, передбачається запровадження аудиту цього органу, щоб протягом певного періоду часу ми могли мати публічну оцінку результатів роботи і ефективності НАЗК», – сказав Рябошапка.

Також необхідно розширити коло декларантів, які стосуються органів влади і дещо  звузити суб’єктів декларування, щодо тих, які не становлять великої суспільної небезпеки.

«На наступному тижні  ми закінчимо роботу над законопроектом, який передбачатиме переформатування Національного агентства з питань запобігання корупції. Нажаль те керівництво, яке є сьогодні, не може дати результат», – повідомив він.

За словами Рябошапки, після доопрацювання даного законопроекту, президент проситиме парламент розглянути його невідкладно.

Разом з цим, Рябошапка повідомив, якщо через 3 місяці директор НАБУ Артем Ситник та керівник САП Назар Холодницький не продемонструють ефективність роботи очолюваних ними органів, будуть зроблені відповідні висновки. 
«Нам здалося, що є взаєморозуміння між Холодницьким та Ситником і нам здається, що найближчим часом вони повинні показати результати своєї роботи. Якщо таких роботи не буде, найближчі три місяці, то відповідні наслідки будуть за результатами того, що ми побачимо», – сказав Рябошапка.

Він зазначив, що це питання обговорювалось на зустрічі президента з керівником САП та директором НАБУ, яка відбулася минулої п'ятниці, 31 травня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті