Захворіло у світі
5,763,122
Померло у світі
358,235
Вилікувалось у світі
2,389,735
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
«Укрбуд» реконструював сквер на столичному Подолі
Реклама

«Укрбуд» реконструював сквер на столичному Подолі

Загалом було оновлено територію площею близько 2200 квадратних метрів

Цей матеріал також доступний російською
«Укрбуд» реконструював сквер на столичному Подолі

Поруч з клубним будинком Spas Sky на Подолі, який минулоріч був зданий в експлуатацію корпорацією «Укрбуд», з'явився новий затишний дворик з дитячо-спортивним майданчиком. Після завершення будівництва клубного будинку забудовник власним коштом реконструював розташований поблизу старий дитячий майданчик, перетворивши його на багатофункціональний сквер для людей будь-якого віку.

«Укрбуд» реконструював сквер на столичному Подолі

Загалом було оновлено територію площею близько 2200 квадратних метрів. В ході реконструкції на місці старого майданчика з'явилися кілька видів дитячих гойдалок, пісочниця, гумове протиударне покриття з пагорбами та гіркою, комплекс спортивних тренажерів. Будівельники повністю замінили старий асфальт на нову плитку, встановили навіс-перголу та вуличні ліхтарі, розмістили зручні лавки з урнами. Для комфортного пересування з дитячими колясками з'явився плавний пандус.

«Укрбуд» реконструював сквер на столичному Подолі

Залишивши недоторканими існуючі зелені насадження, ландшафтні дизайнери створили ще кілька зелених зон, інтегрувавши їх у простір дитячого майданчика. Сам майданчик умовно розділили на різні ігрові ділянки: для дітей до 6 років і від 6 до 12 років. Для підлітків і дорослих призначена ще одна зона з різноманітним спортивним обладнанням. Новий спортивно-дитячий майданчик відкритий для всіх бажаючих.

«Укрбуд» реконструював сквер на столичному Подолі

– Коли ми вирішили перетворити подобу дитячого майданчика поруч з ЖК Spas Sky на сучасний сквер, ми не могли навіть припустити, наскільки це буде складно. Здавалося б, що поганого в тому, що мешканці прилеглих будинків отримають такий подарунок? Але часом навіть благі наміри зустрічаються з нерозумінням – люди звикли чекати каверзи. Тому довелося довго переконувати, роз'яснювати, узгоджувати. І нарешті роботи завершені, а результат радує всіх, – зазначив генеральний директор компанії «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода. – Сподіваюся, що таких проектів ставатиме більше, а забудовники будуть охочіше виходити за межі дворів своїх ЖК, розвиваючи і міський простір, як це робить корпорація «Укрбуд».

«Укрбуд» реконструював сквер на столичному Подолі

Зазначимо, що це не перший випадок участі забудовників у розвитку міського середовища поблизу с їхніми житловими проектами. Так, ще в 2017 році корпорація «Укрбуд» облаштувала берегову лінію на Микільській слобідці в Києві. В результаті там з'явилася нова сучасна набережна з дитячими майданчиками, численними місцями відпочинку, зеленими зонами, пішохідними та велодоріжками, нічним освітленням, реконструйованим оглядовим майданчиком та облагородженою пляжною зоною.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті