Польська UNIMOT планує видобувати газ в Україні

Польська UNIMOT планує видобувати газ в Україні

Компанія подала заявку для участі в конкурсі на укладення угоди про розподіл продукції на ділянці Іванівська

Польська UNIMOT планує видобувати газ в Україні
фото www.unimot.pl

Польська компанія UNIMOT подала заявку на укладення угоди про розподіл продукції (УРП) на Іванівській ділянці в Харківській області. Про це повідомив глава Асоціації газодобувних компаній Роман Опімах, передає enkorr.

«Сьогодні була зареєстрована 14-я компанія, що подала заявку для участі в конкурсі на укладення угоди про розподіл продукції на ділянці Іванівська. Вона стала третім претендентом на цей лот, що дає право займатися розвідкою і видобутком вуглеводнів в Харківській області », – повідомив Опімах.

За його словами, не виключено, що UNIMOT може претендувати на цю площу в партнерстві компанією, що спеціалізується на розвідці і видобутку.

 «Але не виключена спільна подача заявки з якимось профільним претендентом. Хто ж їм стане – питання актуальне – інший польський концерн? », – зазначив глава Асоціації.

Як повідомлялось, в січні 2019 року Wexler Group і AVIA Association в особі компанії UNIMOT підписали меморандум про співпрацю, початковим спільним проектом за яким стане відкриття АЗС під брендом AVIA на базі станцій Glusco, що знаходяться в управлінні Wexler Group.

UNIMOT S.A. – польська енергокомпанія, торгує дизельним паливом, біопаливом, скрапленим газом, природним газом і електроенергією. З березня 2017 року компанія була зареєстрована на основному ринку Варшавської фондової біржі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті