Американська страхова компанія AIG закриє представництво в Україні

Американська страхова компанія AIG закриє представництво в Україні

Рішення є частиною глобальної стратегії AIG і стосується не тільки території України

Американська страхова компанія AIG закриє представництво в Україні
фото www.facebook.com/AIGInsurance

Акціонери ПАТ «АІГ Україна Страхова компанія» прийняли рішення про припинення її діяльності та анулювання ліцензій. Відповідне рішення зборів акціонерів компанії було  оприлюднене в газеті «Урядовий кур'єр», передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з ним, акціонери прийняли рішення про припинення надання фінансових послуг та обіг в Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, із заявою про анулювання її ліцензій і виключення інформації про фінансову установу і Реєстру фінансових установ країни.

Крім того, компанія має намір просити Нацкомфінпослуг анулювати вісім ліцензій на добровільні види страхування, видані в 2013 році.

Як наголошується в повідомленні, рішення є частиною глобальної стратегії AIG і стосується не тільки території України.

За підсумками 2018 року «АІГ Україна Страхова компанія» скоротила активи на 34,2% в порівнянні з 2017 роком – до 84,06 млн грн. Рік страховик завершив з чистим прибутком 1,55 млн грн (в 4,9 рази менше, ніж роком раніше). Власний капітал знизився на 6,4% – до 80,22 млн грн, статутний залишився без змін – 23,461 млн грн.

Сумарна дебіторська заборгованість страховика зменшилася в 5,3 рази – до 3,47 млн ​​грн. Грошові кошти та їх еквіваленти зросли на 7,8% – до 80,24 млн грн. Поточні зобов'язання скоротилися на 36,6% – до 3,84 млн грн.

«АІГ Україна Страхова компанія» зареєстрована в 2000 році. Спеціалізується на наданні послуг у сфері ризикового страхування.

За даними НКЦПФР, 99,9775% її акцій належить AIG Mea Holdings Limited (Арабські Емірати), яка входить в групу AIG – глобальної страхової компанії, яка працює в 160 країнах і юрисдикціях.

За даними AIG, компанія обслуговує більше 45 млн клієнтів по всьому світу. 100% акцій AIG знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі NYSE.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті