Захворіло у світі
18,364,694
Померло у світі
695,848
Вилікувалось у світі
10,965,634
Захворіло в Україні
74,219
Померло в Україні
1,764
Вилікувалось в Україні
40,613
Американський пивний гігант переведе свої потужності на «зелену» енергію з 2021 року

Американський пивний гігант переведе свої потужності на «зелену» енергію з 2021 року

Anheuser-Busch, виробник як Corona, Budweiser і Stella Artois, підписав 15-річну угоду про покупку електроенергії з сонячної ферми Maplewood, потужністю у 310 МВт

Американський пивний гігант переведе свої потужності на «зелену» енергію з 2021 року
фото www.flickr.com/photos/thewhitelily

Американський пивоварний гігант Anheuser-Busch оголосив, що підписав угоду про купівлю електроенергії, виробленої сонячною електростанцією потужністю 310 мегават , яка буде збудована в Західному Техасі до 2021 року,після чого компанія буде закуповувати 100% своєї електроенергії з поновлюваних джерел. Про це повідомляє CleanTechnica.

Anheuser-Busch є дочірньою компанією найбільшої пивоварної компанії світу Anheuser-Busch InBev – виробника таких сортів пива, як Corona, Budweiser і Stella Artois. На початку 2017 року компанія зобов'язалася перейти на 100% відновлювану електроенергію до 2025 року і досягла у цьому значних успіхів.

У межах зобов'язань своєї материнської компанії, американська Anheuser-Busch підписала з Recurrent Energy, дочірньою компанією Canadian Solar, 15-річну угоду про покупку електроенергії з сонячної ферми Maplewood. Станція потужністю 310 МВт буде введена в комерційну експлуатацію в 2021 році.

Recurrent Energy також знаходиться на стадії пошуку потенційних пайових партнерів для пакета проектів Maplewood, до складу якого, крім СЕС Maplewood, входить також Maplewood 2 на 40 МВт.

Після введення станції в експлуатацію , Anheuser-Busch зможе готувати всі свої сорти пива – включно з такими, як Bud Light, Michelob ULTRA, Busch та інші – із застосуванням виключно «зеленої» енергії, на чотири роки випереджаючи мету встановлену на 2025 рік.

Нагадаємо: згідно з новим дослідженням Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA), відновлювальні джерела енергії (ВДЕ) у більшості регіонів світу стали найдешевшим та найдоступнішим новим джерелом енергії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті