Захворіло у світі
64,561,850
Померло у світі
1,493,925
Вилікувалось у світі
41,515,472
Захворіло в Україні
772,760
Померло в Україні
12,960
Вилікувалось в Україні
384,426
Кількість користувачів 5G в Південній Кореї складає майже 1 млн

Кількість користувачів 5G в Південній Кореї складає майже 1 млн

Вартість мінімального пакету 5G в країні коштує $48 за 8-9 ГБ даних

Кількість користувачів 5G в Південній Кореї складає майже 1 млн
фото www.flickr.com/photos/samsungtomorrow

Південна Корея нещодавно стала однією з перших у світі країн, де почали пропонувати комерційні послуги 5G. З огляду на високий попит на інноваційні гаджети та агресивну стратегію просування мережі нового покоління, до кінця цього тижня кількість користувачів 5G може сягнути позначки в 1 млн. Про це повідомляє Gizmochina.

Південна Корея стала першою країною, яка 5 квітня запустила повноцінні комерційні мережі 5G та випередила у цьому Китай.

Станом на середу минулого тижня база користувачів 5G в країні перевищила 800 000 осіб. Наприкінці тижня, завдяки вигідним пропозиціям з боку корейських операторів на нові смартфони з підтримкою 5G, база збільшилася до 900 000 осіб. Цього тижня, а можливо, вже сьогодні в країні буде більше одного мільйона абонентів мобільного зв'язку 5G.

Технологія 5G прагне забезпечити надвисоку швидкість з’єднання , низьку затримку та можливість підключення значно більшої кількості пристроїв без перевантаження мережі.

Тим не менш, наразі існують певні проблеми  з покриттям та швидкістю. Втім, як повідомляє видання, оператори все ще будують базові станції 5G та оновлюють програмне забезпечення для усунення технічних недоліків та підвищення ефективності мережі.

Мінімальна вартість тарифу 5G в Південній Кореї складає 55 000 вон, що складає близько $48 за 8-9 Гб даних в залежності від оператора.

Нагадаємо: нещодавно високошвидкісний сервіс 5G запустили в Британії, наразі тільки у шести містах.

Раніше стало відомо про запуск у Китаї першої лінія метрополітену з мережею новітнього покоління 5G. Метрополітен з мережею 5G знаходиться в місті Чженчжоу, адміністративному центрі центрально-китайської провінції Хенань.

У травні екс-президент України Петро Порошенко підписав указ «Про забезпечення послуг для впровадження системи рухомого (мобільного) зв'язку п'ятого покоління» (5G). 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті