Захворіло у світі
6,382,952
Померло у світі
380,318
Вилікувалось у світі
2,731,342
Захворіло в Україні
24,823
Померло в Україні
735
Вилікувалось в Україні
10,440
Порошенко підписав указ про початок підготовки до запуску 5G

Порошенко підписав указ про початок підготовки до запуску 5G

За словами президента, розвиток мобільного зв'язку в Україні останніми роками був вражаючим

Порошенко підписав указ про початок підготовки до запуску 5G
Фото: president.gov.ua

Президент Петро Порошенко підписав указ «Про забезпечення послуг для впровадження системи рухомого (мобільного) зв'язку п'ятого покоління» (5G). Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Стандарт 5G – нові можливості для людей, нові можливості для ІТ-сектора, для уряду, нові надходження до державного бюджету, нові інвестиції в Україну. І найголовніше – Україна вже точно не пасе задніх. І це – головна зміна, що сталася за п'ять років. Україна – серед лідерів, і ми повинні зробити все, щоб у 2020 році стандарт 5G в Україні працював», – повідомив він.

За словами президента, розвиток мобільного зв'язку в Україні останніми роками був вражаючим, а конкурси на 3G- і 4G-зв'язок – зразком прозорого проведення торгів.

Нагадаємо: Південна Корея першою у світі запустить мережу 5G, а в лютому стало відомо, що Gemalto випустила першу у світі SIM-карту 5G.

2019 рік увійде в світову історію як період масового комерційного запуску 5G-мереж. До 2024 року зв'язок п'ятого покоління охопить 1,5 млрд абонентів, або 40% населення планети. Більше про 5-G читайте в матеріалі Mind «Занурення у 5G: наскільки Samsung, Huawei, Ericsson, Xiaomi & Co готові до перегонів «.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті