Лазорко намагається відновитися на посаді в «Укртранснафті»

Лазорко намагається відновитися на посаді в «Укртранснафті»

Копія рішення суду в Єдиному держреєстрі поки що не доступна

Лазорко намагається відновитися на посаді в «Укртранснафті»
Олександр Лазорко
Фото: УНІАН

Екс-голова «Укртранснафти» Олександр Лазорко на наступний день після повернення до України звернувся до Окружного адмінсуду Києва з ціллю відновитися на посаді керівника АТ «Укртранснафта». Про це повідомляє enkorr.

Виходячи з даних на сайті Окружного адмінсуду, 6 червня 2019 року Лазорко подав три позови до Міністерства юстиції та п’яти працівників державного регістратора Печерської районної держадміністрації.

За інформацією enkorr, саме ці державні регістратори Печерської райдержадміністрації: Марина Карташова, Олександра Панкова, Лариса Максименко, Олег Іванюха та Вікторія Демешко – вносили зміни у реєстраційну справу «Укртранснафти» у 2015 році.

Перше засідання за позовами Лазорко вже відбулося, копія рішення суду в Єдиному держреєстрі поки що не доступна.

Лазорко очолював «Укртранснафту» з 2009 по 2015 роки. Раніше він керував підприємствами групи «Приват» – Дрогобицьким і Надвірнянським НПЗ. 19 березня 2015 року Наглядова рада ПАТ вирішив усунути його від виконання обов'язків. Основною причиною послужили маніпуляції з викачуванням технологічної нафти і її розміщенням на зберіганні на заводах групи «Приват» в Надвірній, Дрогобичі і Кременчуці. У 2015 році компанія платила за зберігання близько 2,5 млн грн в день. За проект викачування технологічної нафти Ігор Коломойський пропонував нагородити Лазорко орденом.

Нагадаємо: Екс-глава правління «Укртранснафти» Лазорко повернувся в Україну. У травні 2019 року його було знято з національного розшуку, в якому він перебував з 2015 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті