ЄБРР виділить 116 млн євро на будівництво заводу з виробництва ДСП в Україні

ЄБРР виділить 116 млн євро на будівництво заводу з виробництва ДСП в Україні

З них 50 млн євро будуть синдиковані з банками Raiffeisen Bank International AG та Raiffeisen landesbank Obersterreich

ЄБРР виділить 116 млн євро на будівництво заводу з виробництва ДСП в Україні
Фото: pixabay.com

ЄБРР стане формальним кредитором на всю суму у 116 млн євро, однак 50 млн євро з них будуть синдиковані з банками Raiffeisen Bank International AG та Raiffeisen landesbank Obersterreich за структурою кредиту «А/В». Про це повідомляє InVenture.

Кредит буде направлено на установку нових потужностей, що відповідають стандартам та нормам ЄС. Kronospan має намір розширити своє виробництво в Україна за рахунок будівництва нового заводу у Нововолинську (Волинська область).

«Спеціалізоване енергоефективне  обладнання, враховуючи котел на біомасі потужністю 45МВт, новий трансформатор та новий електрофільтр, забезпечать альтернативне рішення для енергопостачання та дозволять скоротити втрати енергії та викиди пилу.» – говориться у повідомленні ЄБРР.

Раніше повідомлялося, що ЄБРР дасть Укргазбанку $40 млн. ЄБРР ухвалив проект відкриття лінії за програмою Сприяння торгівельного фінансування.

Нагадаємо: ЄБРР надасть кредит у 25 млн євро українській фармгрупі «Юрія-Фарм». Отримані кошти підуть на запуск нових виробничих ліній.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло