Захворіло у світі
6,900,011
Померло у світі
399,854
Вилікувалось у світі
3,088,432
Захворіло в Україні
26,999
Померло в Україні
788
Вилікувалось в Україні
12,054
Президент пропонує Раді змінити Клімкіна на Пристайка та звільнити Луценка

Президент пропонує Раді змінити Клімкіна на Пристайка та звільнити Луценка

Відповідні проекти постанов зареєстровані у Верховній Раді

Президент пропонує Раді змінити Клімкіна на Пристайка та звільнити Луценка
Президент Володимир Зеленський
Фото: УНІАН

Президент Володимир Зеленський пропонує парламенту звільнити міністра закордонних справ Павла Клімкіна і призначити на цю посаду Вадима Пристайко, а також звільнити Юрія Луценка з посади Генерального прокурора.  Відповідні проекти постанов зареєстровані в парламенті, передає Mind

Зокрема у парламенті зареєстрований президентський проект постанови №10382, яким пропонується призначити Вадима Пристайка міністром закордонних справ України. Натомість іншим президентським проектом постанови №10381 парламенту пропонується звільнити  діючого міністра закордонних справ Павла Клімкіна.

Також глава держави просить ВР дати згоду на звільнення Юрія Луценка з посади генерального прокурора. Відповідний проект постанови від президента зареєстрований в парламенті за №10380.

Нагадаємо, раніше парламент розглядав президентські пропозиції про звільнення міністра закордонних справ, та тоді парламент  відмовив  президенту. Також було відхилене подання Зеленького на звільнення міністра оборони та глави СБУ. Під час розгляду цього питання депутати мотивували свою відмову голосувати за такі постанови неможливістю звільнити міністрів без призначення на ці посади нових кандидатур в умовах військової агресії з боку Росії.

Також Mind писав що про намір президента запропонувати ВР звільнити генерального прокурора повідомляв заступник голови Адміністрації президента Руслан Рябошапка.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті