Держагентство доріг планує ремонт 305 об’єктів, 143 з них вже в роботі

Держагентство доріг планує ремонт 305 об’єктів, 143 з них вже в роботі

На 270 об’єктів вже розроблено та затверджена проектна документація, укладено ще близько 200 договорів

Держагентство доріг планує ремонт 305 об’єктів, 143 з них вже в роботі
Фото pixabay

За рахунок коштів загальної програми фінансування цього року планується ремонт 305 об’єктів дорожньої інфраструктури, на 143 з них вже розпочато роботи. Про це під час засідання уряду заявив виконуючий обов'язки голови Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак, передає кореспондент Mind.

«За рахунок загальної програми ми плануємо відремонтувати 305 об’єктів. На 270 об’єктів вже розроблено  та затверджена проектна  документація, близько 200 укладено вже договорів, 143 об’єкти вже в роботі. Кожного дня кількість цих об’єктів в роботі збільшується. Загалом вже виконано більше  26% робіт на цей рік. Ідемо згідно з планом  та маємо аналогічний рівень виконання робіт як в попередньому році», – зазначив чиновник.

Він підкреслив, що для ефективного використання коштів платників податків «ми запровадили в службах протягом року дві перевірки». На тих об’єктах, де роботи з різних причин затримуються, кошти перерозподіляються на ті об’єкти, де роботи виконуються вчасно, або наявне перевиконання.

За словами Новака, такий підхід дозволяє розраховувати на 100%-ве  використання коштів у межах року, про  що свідчить вже наявний досвід.

Як повідомив Mind, цього року понад 50 млрд грн має надійти в дорожній фонд з урахуванням коштів міжнародних фінансових організацій.


Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті