Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
НБУ зареєстрував платіжну систему «Юапей» та відкликав ліцензію іншого платіжного сервісу

НБУ зареєстрував платіжну систему «Юапей» та відкликав ліцензію іншого платіжного сервісу

Платіжна система «Юапей» стала 11 внутрішньодержавною платіжною системою на ринку України, що створена небанківськими установами

НБУ зареєстрував платіжну систему «Юапей» та відкликав ліцензію іншого платіжного сервісу
Фото: pixabay.com

Національний банк України (НБУ) узгодив правила внутрішньодержавної платіжної системи «Юапей» та вніс відомості про неї до Реєстру платіжних систем, систем розрахунків, учасників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Платіжною організацією внутрішньодержавної платіжної системи «Юапей» є ТОВ «ФК Юапей».

Платіжна система «Юапей» стала одинадцятою внутрішньодержавною платіжною системою на ринку України, що створена небанківськими установами.

Разом з цим, НБУ 11 червня 2019 року ухвалив рішення про відкликання у ТОВ «Центр Інтернет платежів» ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків від 17 жовтня 2014 року № 20. 

Відповідне рішення ухвалено з огляду на припинення надання послуг з переказу коштів більше ніж на 180 календарних днів та невідновлення такої діяльності упродовж 90 календарних днів із дня повідомлення про це Національним банком України у відповідності до Положення про порядок видачі ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 17 серпня 2017 року № 80.

До 25 травня 2018 року ТОВ «Центр Інтернет платежів» було учасником внутрішньодержавної системи розрахунків WebMoney.ua. Після скасування 25 травня 2018 року реєстрації WebMoney.ua ТОВ «Центр Інтернет платежів» не надавало послуги з переказу коштів в національній валюті та не стало учасником жодної платіжної системи в Україні.

Раніше повідомлялося, що НБУ зареєстрував внутрішньобанківську платіжну систему банку «Січ». Дана система стала 10 внутрішньобанківською платіжною системою, що зареєстрована НБУ.

Нагадаємо: доля безготівкових карткових операцій досягла 50%. Об’єм непрацюючих кредитів у банківській системі у квітні скоротився на 11,1 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті