Захворіло у світі
6,639,228
Померло у світі
391,261
Вилікувалось у світі
2,872,815
Захворіло в Україні
25,964
Померло в Україні
762
Вилікувалось в Україні
11,372
Coinbase запускає свою дебетову карту Visa ще в шести країнах Європи

Coinbase запускає свою дебетову карту Visa ще в шести країнах Європи

Вона дозволяє користувачам витрачати криптовалютні кошти в онлайн та фізичних магазинах, які підтримують карти Visa

Coinbase запускає свою дебетову карту Visa ще в шести країнах Європи
фото twitter.com/coinbase

Найбільша американська криптовалютна компанія Coinbase почала випускати дебетові карти Visa для резидентів ще шести європейських країн: Іспанії, Німеччини, Франції, Італії, Ірландії і Нідерландів. Про це повідомляє CNBC.

Ця карта прив'язана до мобільних додатків Coinbase на iOS / Android і дозволяє користувачам витрачати криптовалютні кошти (біткойни, Litecoin, Ethereum і інші) в онлайн та фізичних магазинах, які підтримують карти Visa.

Генеральний директор британського підрозділу Coinbase Зеешан Фероз повідомив, що мета компанії зробити оплату цифровими валютами, настільки ж простою, як і звичайними.

«Ви можете купити продукти на біткойни, а потім одразу каву  – на litecoin», – сказав він.

Як зазначається, проект Coinbase спочатку запустили у Великобританії. Карта одразу мала надзвичайно високий інтерес користувачів на етапі запуску. Фероз не уточнив деталей, підтвердивши лише, що число замовлених карт перевищило 1 000 (спочатку їх пропонували безкоштовно).

Картка прив’язана до мобільних додатків та синхронізується безпосередньо з обліковими записами Coinbase. Вона також доступна як фізична безконтактна картка, яка може бути використана для зняття готівки в банкоматі. Також користувач самостійно вирішує, якою криптовалютою скористатись для здійснення платежу в мобільному додатку. При оплаті цифрові валюти конвертуються в фіатні.

Фероз додав, що Coinbase сподівається поширити картку і на інші ринки, але наразі не може знайти потрібних банківських партнерів.

«Ми розглядатимемо усі наші ключові ринки, включно із США», – повідомив він.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті