Захворіло у світі
6,435,453
Померло у світі
382,093
Вилікувалось у світі
2,764,024
Захворіло в Україні
24,823
Померло в Україні
735
Вилікувалось в Україні
10,440
США збільшать свій військовий контингент у Польщі до 5 500 осіб

США збільшать свій військовий контингент у Польщі до 5 500 осіб

Також США розмістять там свою ескадрилью розвідувально-ударних безпілотників

США збільшать свій військовий контингент у Польщі до 5 500 осіб
фото www.flickr.com/photos/wyoguard

Сполучені Штати розглядають можливість збільшити свою військову присутність у Польщі. Про це заявив президент США Дональд Трамп на спільній прес-конференції з польським колегою Анджеєм Дудою.

«Сполучені Штати планують посилити свою нинішню військову присутність у Польщі, яка зараз складає приблизно 4 500 американських військовослужбовців. Очікується, що в майбутньому ця присутність збільшиться приблизно на 1 000 осіб і буде зосереджена на наданні додаткових можливостей для оборони і стримування в Польщі», йдеться в спільній декларації опублікованій на сайті Білого дому.

 Трамп додав, що США не планують відправляти до Європи додаткових військових, їх можуть перемістити з Німеччини чи іншої країни ЄС.

Також Вашингтон має намір розмістити на території країни-союзника ескадрилью розвідувально-ударних безпілотників.

«США мають намір за необхідності ділитись отриманою від роботи цієї ескадрильї інформацією для забезпечення наших задач в сфері безпеки», – йдеться в документі

Ще одним пунктом стало створення у Польщі пункту висадки з повітря для забезпечення передислокації сил як під час навчань, так і під час надзвичайних ситуацій.

Крім того, під час спільної конференції Трамп зазначив, що Польща пропонує побудувати базу світового рівня для американських військ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті