Захворіло у світі
6,435,453
Померло у світі
382,093
Вилікувалось у світі
2,764,024
Захворіло в Україні
24,823
Померло в Україні
735
Вилікувалось в Україні
10,440
РФ та Україна відновлять відносини, незважаючи на позицію українських еліт – Путін

РФ та Україна відновлять відносини, незважаючи на позицію українських еліт – Путін

«Не може такого бути між частинами одного і того ж народу або між двома братніми народами», – наголосив російський президент

РФ та Україна відновлять відносини, незважаючи на позицію українських еліт – Путін
Владімір Путін
фото kremlin.ru

Відносини Росії з Україною будуть відновлені незалежно від того, як складатимуться відносини з українськими елітами. Про це заявив президент РФ Владімір Путін в інтерв'ю телеканалу «Мир», передає Інтерфакс-Україна.

«Неминуче ми відновимо наші відносини, не може такого бути між частинами одного і того ж народу або між двома братніми народами, як би не складалися наші відносини з елітами. Навіть з політичними елітами минулого, припустимо, з тими людьми, які на перше місце всієї своєї діяльності, всього свого життя ставили насамперед особистий успіх, особисту вигоду і збереження своїх капіталів, нажитих за рахунок українського народу, що зберігаються десь за кордоном. Від цього у них і така любов до Заходу, я думаю», – наголосив він.

Путін також висловив сподівання, що нове керівництво, що не має таких обмежень і «відчуває себе вільно, покладаючись на довіру, яку було надано народом України», зможе діяти енергійно.

Крім того, він додав, що сподівається,що новий президент України Володимир Зеленський швидко увійде в курс справ на своєму новому посту.

Раніше Путін висловив надію коли-небудь познайомитися з новим президентом України Володимиром Зеленським. При цьому відповідаючи на питання про готовність зустрітися із Зеленським, він сказав: «А я що, хіба відмовлявся? Мені ніхто не пропонував».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті