Трамп назвав зрадою статтю NYT про кібератаки США проти Росії

Трамп назвав зрадою статтю NYT про кібератаки США проти Росії

Газета, впевнений Трамп, відчайдушно потребувала будь-якої історії, навіть неправдивоі

Трамп назвав зрадою статтю NYT про кібератаки США проти Росії
@realDonaldTrump

Президент США Дональд Трамп прокоментував інформацію про те, що США активізували свої спроби щодо втручання в російські електромережі і значно посилили кібератаки на Москву. Напередодні про це з посиланням на джерела в уряді США повідомила газета The New York Times.

Ці дані, запевнив американський лідер в своєму Twitter, не відповідають дійсності.

«Фактично це акт зради з боку колись великої газети, яка відчайдушно потребує будь-якої історії, навіть поганої для нашої країни... і це неправда!» – написав Трамп в соцмережі.

Глава держави зауважив, що зараз ЗМІ «зроблять або скажуть що завгодно без єдиної думки про наслідки». «Це справжні боягузи і, без сумніву, вороги людей!» – резюмував президент.

Напередодні NYT з посиланням на джерела повідомила про те, що американські фахівці розглядають можливість розміщення в російських електромережах шкідливого коду, який, з одного боку, буде попередженням, а з іншого – може використовуватися для кібератак.

Розвідувальні дії в системі управління енергосистемою Росії США, за даними співрозмовників видання, ведуть з 2012 року, проте тепер їх дії стали більш активними, зазначили співрозмовники газети.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті