З Росією неможливо вести справи, як раніше – президент ФРН

З Росією неможливо вести справи, як раніше – президент ФРН

Франк-Вальтер Штайнмайєр наголосив, що країнам ЄС слід бути пильними у відносинах з РФ

З Росією неможливо вести справи, як раніше – президент ФРН
Франк-Вальтер Штайнмайєр
фото www.flickr.com/photos/127374345@N07

Європейським країнам слід підтримувати з Росією менш близькі відносини, ніж раніше. Про це заявив президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр, передає DW.

Сподівання на всеосяжне партнерство з Росією із зростаючим ступенем інтеграції зазнали краху, додав він. За словами президента, обидві сторони наразі відчувають «глибоке розчарування».

Конфлікт, що триває на сході України, а також анексія українського півострова Крим мають значний вплив на відносини Європи і Росії, зазначив він. З майбутньою Росією неможливо вести справи «в звичному режимі», підкреслив Штайнмайєр.

На його думку, неприпустимо мовчки схвалювати, що простір для свободи вираження думок російського громадянського суспільства все більше звужується. Недавнє затримання і подальше звільнення кореспондента інтернет-видання «Медуза» Івана Голунова вчергове продемонструвало, що необхідно зберігати пильність.

«Наші власні можливості змінити Росію є обмеженими» , – зазначив президент Німеччини. За його словами, Європі слід «в більшій мірі усвідомлювати» це «в інтересах більш функціонального партнерства».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті