Alibaba має намір поділити свої акції на вісім перед лістингом у Гонконзі

Alibaba має намір поділити свої акції на вісім перед лістингом у Гонконзі

Кількість звичайних акції, яка наразі становить 4 млрд одиниць, збільшиться до 32 млрд

Alibaba має намір поділити свої акції на вісім перед лістингом у Гонконзі
фото Shutterstock

Холдинг Alibaba Group, оператор найбільшої в світі платформи електронної комерції, подав заявку на поділ своїх звичайних акцій, що може допоїти компанії із подальшим залучення більшої кількості коштів. Про це повідомляє CNBC.

Зазначається, що китайський гігант е-комерції розділить звичайну акцію на вісім. Це означає, що нинішня кількість звичайних акцій, яка наразі становить 4 млрд одиниць, зросте до 32 млрд.

Акціонери повинні проголосувати за це на щорічних зборах компанії, які відбудуться 15 липня в Гонконзі.

«Рада директорів пропонує розподіл поділ акцій для підвищення гнучкості компанії в майбутньої діяльності на ринку капіталу», – говориться в повідомленні компанії.

«Серед інших причин розподілу акцій «один на вісім» збільшить кількість акцій, доступних для випуску, за нижчою ціною за акцію, і рада директорів вважає, що це збільшить гнучкість у діяльності компанії із залучення капіталу, включаючи випуск нових акцій», – йдеться в заяві.

Телеканал повідомляє, що існує кілька причин того, чому компанії здійснюють «розбиття акцій». Одна з них – збільшення кількості акцій з надією на залучення нових інвесторів. Іншою є зниження ціни на кожну акцію, якщо компанія вважає, що вона стала надто високою.

Компанія подала заявку на лістинг у Гонконгу, де може залучити до $20 млрд в ході найбільшого IPO.

У 2014 році Alibaba провела первинне розміщення своїх акцій на Нью-Йоркській фондовій біржі, зумівши залучити $25 млрд в рамках рекордного IPO.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті