РосЗМІ назвали прізвища організаторів вбивства сепаратиста Захарченка

РосЗМІ назвали прізвища організаторів вбивства сепаратиста Захарченка

Також в ефірі було продемонстровано їхні світлини

РосЗМІ назвали прізвища організаторів вбивства сепаратиста Захарченка
Олександр Захарченко
фото ДАН

Спецслужбам так званої «ДНР» стали відомі організатори вбивства колишнього ватажка самопроголошеної республіки Олександра Захарченка. Про це йдеться в сюжеті, який був показаний на телеканалі «Росія 1» , передають «Вєдомості».

Представник «спецслужб ДНР», обличчя якого було приховано, а голос змінений, повідомив, що організатором вбивства є співробітник СБУ Сергій Моторин, якому допомагали Владислав Долгозвяга і Сергій Мушта – також співробітники СБУ.

В сюжеті стверджується, що правоохоронним органам «ДНР» відомо про підрозділ спецслужб України та його співробітників, причетних до організації терористичних актів в Донбасі. Це п'яте управління департаменту контррозвідки СБУ, яке, за словами джерела телеканалу, створювалося за підтримки ЦРУ. Начальник управління – Роман Червінський, його заступники – Максим Пропов і Олександр Поклад. Їх роботою керує Олексій Петров, який є заступником голови СБУ. Моторин – помічник керівника п'ятого управління департаменту контррозвідки СБУ.

За словами джерела телеканалу, співробітники СБУ здійснювали теракти не самостійно, а за допомогою агентів. Їх імена в сюжеті також названі: Андрій Байдала (позивний «Швед»), Андрій Отенко і Дамір Баштанник.

У сюжеті показані світлини всіх названих співробітників СБУ і повідомлено, що спецслужбам ДНР відомі місця проживання всіх, хто підозрюється в організації терактів в Донбасі.

Нагадаємо: Захарченко отримав смертельне поранення під час вибуху в кафе «Сєпар» в центрі Донецьку 31 серпня 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті