Китайський гігант нерухомості збирається випускати 1 млн електромобілів на рік

Китайський гігант нерухомості збирається випускати 1 млн електромобілів на рік

Досі це не вдавалося ще жодному виробнику

Китайський гігант нерухомості збирається випускати 1 млн електромобілів на рік
фото pixabay.com

Evergrande, найбільша в Китаї компанія на ринку нерухомості, інвестує $23 млрд у виробництво електромобілів і акумуляторів. Протягом останніх кількох років компанія купувала великі пакети акцій в стартапах, які розробляють електрокари та технічне забезпечення до них. Отримавши доступ до необхідних технологій, Evergrande приступає до власного виробництва, пише Electrek.

Компанія Evergrande, яка оцінюється більш ніж в $100 млрд і чия виручка становить понад $40 млрл, тепер прагне розширювати свою діяльність в галузі електромобілів.

Інвестиції підуть на будівництво трьох фабрик в місті Гуанчжоу. На одній з них будуть збирати електромобілі, а дві інші будуть виробляти батареї, двигуни та електронні системи управління.

За планом, заводи Evergrande будуть випускати 1 млн електромобілів і 500 ГВт\год акумуляторів на рік.

Експерти з обережністю ставляться до заяв компанії. Досі  жоден виробник електрокарів не наблизився до випуску 1 млн машин на рік. Заплановані обсяги виробництва акумуляторів також виглядають завищеними. Однак, зазначає видання, Evergrande має достатньо коштів, тому якщо їй вдасться добитися заявлених цілей, це значно прискорить електрифікацію світового автотранспорту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті