Проведення міжнародного аудиту «Укроборонпрому» обійдеться в 32,5 млн грн

Проведення міжнародного аудиту «Укроборонпрому» обійдеться в 32,5 млн грн

Попри затримку розгляду цього питання, аудит підприємства має відбутися

Проведення міжнародного аудиту «Укроборонпрому» обійдеться в 32,5 млн грн
Фото Shutterstock

Кабінет міністрів ухвалив рішення про корегування фінансових показників для проведення аудиту «Укроборонпрому», передбачивши на ці потреби 32,5 млн грн. Це рішення було затверджено членами Кабінету міністрів одностайно, передає кореспондент Mind.

«Ми вимушені були вносити зміни в рішення про аудит «Укроборонпрому». Ми скорегували цифру до 32,5 млн і  ми зараз його остаточно ухвалюємо, я його підпишу і аудиту, міжнародному фінансовому, «Укроборонпрому» бути!», – сказав прем'єр міністр Володимир Гройсман.

Він зазначив, що попри певну затримку в ухваленні цього рішення, воно має бути втілене в життя.

Як повідомляв Mind, 22 травня Кабмін вніс до парламенту законопроект, який уможливлює проведення аудиту діяльності «Укроборонпрому» та забезпечення прозорості його діяльності. 

26 лютого Mind писав, що згідно з даними проведенного журналістського розслідування в розкраданнях коштів підприємств «Укроборонпрому»  підозрюється 22-річний син директора концерну Олега Гладковського  та двоє його друзів. Також у розслідуванні вказується на давню співпрацю єкс-президента України Петра Порошенка із директором «Укроборонпрому».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті