ДБР обшукує Мінохорониздоров'я через процедури закупівлі для розбудови Інституту раку

ДБР обшукує Мінохорониздоров'я через процедури закупівлі для розбудови Інституту раку

АМКУ вже ухвалив рішення щодо скасування процедури закупівлі

ДБР обшукує Мінохорониздоров'я через процедури закупівлі для розбудови Інституту раку
Фото: УНІАН

За рішенням Печерського районного суду Києва співробітники Державного бюро розслідувань (ДБР) здійснюють вилучення документів і електронних носіїв в рамках слідчих дій стосовно діяльності ДП «Державний будівельний центр МОЗ України», пов’язаної з розбудовою Інституту раку. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я (МОЗ).

Слідчі дії тривають в МОЗ України та офісі «Державного будівельного центру Міністерства охорони здоров’я України». МОЗ України сприяє проведенню цих дій.

5 квітня цього року ДП «Державний будівельний центр Міністерства охорони здоров’я України» оголосило тендер на розбудову Національного інституту раку з очікуваною вартістю 2,46 млрд грн.

Ознаки потенційних порушень виявив проект “Наші гроші” проаналізувавши тендерні умови. Це підтвердив внутрішній аудит «Державного будівельного центру Міністерства охорони здоров’я України», який провело Міністерство.

МОЗ України звернулося до уповноважених органів, щоби перевірити ці факти і підготувало звернення до правоохоронних органів щодо порушення кримінальної справи по факту шахрайства попереднім керівництвом  ДП “ДБЦ МОЗ України”. 

19 червня, постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету (АМКУ) з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель ухвалила рішення щодо скасування процедури закупівлі для розбудови Інституту раку.

Рішення уже вступило в дію, а офіційно буде розміщено  в кабінеті замовника («Державний будівельний центр Міністерства охорони здоров’я України») найближчим часом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті