Захворіло у світі
177,419,783
Померло у світі
3,838,670
Вилікувалось у світі
161,868,524
Захворіло в Україні
2,226,037
Померло в Україні
51,847
Вилікувалось в Україні
2,140,978
Має залишитись тільки один: Джонсон і Хант вийшли в фінал виборів у Великобританії

Має залишитись тільки один: Джонсон і Хант вийшли в фінал виборів у Великобританії

Джонсон випереджає свого опонента більш як вдвічі

Має залишитись тільки один: Джонсон і Хант вийшли в фінал виборів у Великобританії

Два кандидати залишилися в боротьбі за пост лідера Консервативної партії і посаду прем'єр-міністра Великобританії. У фінал виборчої кампанії вийшли колишній мер Лондона 55-річний Борис Джонсон та міністр закордонних справ 52-річний Джеремі Хант, передає Euronews.

До фінального етапу виборів Джонсон підійшов в статусі однозначного фаворита. Кількість поданих за нього голосів вдвічі перевищує голоси за суперника.

«За результатами п'ятого раунду голосування парламентаріїв-торі Джонсон заручився підтримкою 160 депутатів з 313-ти, за Ханта проголосували вдвічі менше – 77. Міністр навколишнього середовища Майкл Гоув з 75 голосами поступився Ханту. Таким чином боротьбу за пост лідера Консервативної партії і прем'єр-міністра Сполученого Королівства продовжать Борис Джонсон і Джеремі Хант», – такі підсумки оголосила співголова групи Консервативної партії в Палаті громад Шеріл Гіллан.

Джонсон насамперед подякував однопартійцям.

«Для мене велика честь отримати понад 50% голосів під час підсумкового голосування. Дякую всім за вашу підтримку. Я з нетерпінням чекаю можливості відправитися в тур по країні і викласти свій план щодо здійснення Brexit, об'єднання країни і створення кращого майбутнього для всіх нас», – написав політик у Twitter.

Хант, який набрав вдвічі менше голосів, визнав, що поступився своєму опонентові Борису Джонсону. «Я не в лідерах, але в політиці сюрпризи трапляються, як вони трапилися сьогодні», – прокоментував політик свій результат.

Тепер долю двох кандидатів вирішать всі 160 тисяч членів правлячої партії, на голосування їм відводиться місяць. Таким чином, ім'я нового прем'єра стане відомим до кінця липня.

Раніше повідомлялося, що Борис Джонсон виграв перший тур виборів на лідера консерваторів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті