ПриватБанк: з початку цього року куплено більше QR-квитків, ніж за весь 2018 рік

ПриватБанк: з початку цього року куплено більше QR-квитків, ніж за весь 2018 рік

Загалом через Приват24 і QR було оплачено 8 млн поїздок в міському транспорті

ПриватБанк: з початку цього року куплено більше QR-квитків, ніж за весь 2018 рік
Фото: УНІАН

З початку 2019 року купили QR-квитків на проїзд у міському транспорті більше, ніж за увесь минулий рік. Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку.

«За неповні 6 місяців 2019 року українці купили 3,4 млн електронних QR-квитків на проїзд у міському транспорті, що перевищило кількість QR-оплат проїзду за весь минулий рік», – йдеться в повідомленні.

За словами заступника керівника напряму платежів і переказів ПриватБанку Артема Фесько, всього за час роботи цієї технології в Україні, через Приват24 і QR було оплачено 8 млн поїздок в міському транспорті.

«Оплата проїзду по QR сьогодні найбільш затребувана в порівнянні з іншими технологіями безконтактної оплати проїзду в міському. Поки що це єдина технологія оплати проїзду із замкнутим контуром, тобто коли пасажир зрозумілим чином може оплатити проїзд, а контролер або кондуктор може перевірити оплату конкретного пасажира», – цитує слова  Фесько прес-служба ПриватБанку.

Нагадаємо, як повідомляв Mind, 18 березня 2019 року Державний ПриватБанк  запустив бота KyivPasTransBot для швидкої оплати проїзду в метро і столичному транспорті за допомогою месенджера Telegram.

А в жовтні 2017 року ПриватБанк запустив новий сервіс для покупців залізничних квитків – «Автовикуп», який на прохання клієнта викупить перші ж вільні від броні квитки. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті