Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
Apple може заплатити великий штраф через низькі продажі «айфонів»

Apple може заплатити великий штраф через низькі продажі «айфонів»

Samsung на вимогу Apple побудувала завод з виробництва OLED-екранів, проте потужності завантажені лише наполовину

Apple може заплатити великий штраф через низькі продажі «айфонів»
фото pixabay.com

Американській компанії Apple загрожує штраф у сотні мільйонів доларів за недостатньо високі продажі iPhone. Компанія обіцяла Samsung закупівлю великої кількості дисплеїв, проте слабкий попит на смартфони не окупає інвестиції південнокорейського гіганта, пише DailyComm з посиланням на ETNews.

Apple вимагала від Samsung побудувати окремий завод з виробництва OLED-екранів спеціально для iPhone. Каліфорнійський гігант був переконаний, що йому буде потрібно 100 млн дисплеїв на рік, проте цей прогноз не справдився.

В даний час підприємство Samsung завантажено замовленнями лише на 50%. Через це операційний прибуток дисплейного підрозділу компанії скоротився з 5,7 трлн вон в 2017 році до 2,62 трлн вон ($2,26 млрд) у 2018 році.

Samsung має намір вимагати неустойку від Apple. Самі компанії поки що утримуються від офіційних коментарів.

Минулого року Samsung відмовилася від планів щодо інвестування $1 млрд у будівництво нової фабрики з виробництва екранів OLED через несприятливу ситуацію на ринку смартфонів. На рішення компанії не в останню чергу вплинула Apple, точніше – слабкий попит на iPhone. З огляду на напруженість торгових відносин між США і Китаєм, і зокрема Huawei, ймовірно, продажі iPhone в Китаї продовжать знижуватися.

Між тим аналітики платформи OLX дослідили, що у l півріччі 2019 року телефонами Apple цікавилося значно більше людей, ніж телефонами Samsung.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті