Фестиваль Ідей 2019 стартує в Одесі 24 серпня
Партнерський матеріал

Фестиваль Ідей 2019 стартує в Одесі 24 серпня

Понад 100 спікерів з України, Канади, Австрії, Польщі та інших країн, поділяться ідеями, що сьогодні є в авангарді бізнесу, науки, медіа, освіти, медицини, державного врядування, культури та креативних індустрій

Фестиваль Ідей 2019 стартує в Одесі 24 серпня
www.flickr.com/photos/ucmc_ua

З 24 по 26 серпня в Одесі відбудеться третій Фестиваль Ідей – проект, який традиційно проводиться в Аспен Інституті штату Колорадо, США. Тема цьогорічного фестивалю – «Українське суспільство в контексті глобальних тенденцій розвитку».

 «Мета проекту – взаємне збагачення інтелектуалів та носіїв та лідерів думки. Тому акцент зроблено на дискусійних форматах заходів», – розповів Денис Полтавець, директор програмного розвитку Аспен Інституту Київ, член Програмного комітету Фестивалю Ідей 2019.

Фестиваль представить близько 100 спікерів з України та світу. Очікуються гості з Вірменії, Німеччини, Чехії, Польщі, Іспанії, Австрії, Канади. Серед них запрошені організаторами лідери думки та ті, хто подав заявку на виступ з метою представити свої ідеї та поділитися досвідом.

 «Це люди, які є провідниками трансформацій в своїй галузі та представляють технологічні, мистецькі, суспільні проекти. Серед них ті, які відомі широкому загалу, і ті, хто ще не такий відомий, але робить важливі речі. Наша мета – дати можливість цим людям зустрітися, подискутувати, поділитися думками.[…]Наша цільова аудиторія – це ті, хто не може не думати», – зауважив Олександр Доброєр, керівник програм Impact Hub Odessa, член Програмного комітету Фестивалю Ідей 2019.

Участь у Фестивалі є безкоштовною. Зареєструватися можна за посиланням.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло