Канада додала Україну в перелік країн для експорту канадської зброї

Канада додала Україну в перелік країн для експорту канадської зброї

Трюдо обіцяє інвестиції з боку канадських компаній у виробництво боєприпасів в Україні

Канада додала Україну в перелік країн для експорту канадської зброї
фото Офіційний сайт Президента України

Україна і Канада домовилися про співпрацю в оборонній галузі. Про це йшлося на брифінгу за результатами зустрічі між президентом України Володимиром Зеленським та прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо.

Зазначається, що було досягнуто низки домовленостей щодо підтримки України в оборонній сфері, повідомляється на сайті глави держави.

«Можемо відверто про це говорити: ми домовилися про постачання бронетехніки і про те, що будемо розвивати співробітництво в цій сфері», – повідомив Зеленський під час спілкування з журналістами у Торонто, хоча говорити про деталі поки що відмовився.

 «Давайте ми підпишемо угоду. Упевнений, що це станеться найближчим часом. І тоді поговоримо про цю новину», – сказав він.

Канадський прем’єр Джастін Трюдо у свою чергу підтвердив поступ у питанні підтримки України в захисті її території та суверенітету.

«Так, ми просуваємося вперед у дискусіях щодо питання збройної підтримки України. Окрім військової місії, у якій бере участь Канада, ми також додали Україну до списку для закупівлі канадської зброї. І це позитивне рішення», – констатував він.

«Ми вже бачимо інвестиції з боку канадських компаній у виробництво боєприпасів в Україні. І продовжимо працювати з Україною для того, щоби вона отримувала ту підтримку, яка їй потрібна з боку Збройних сил Канади. Ми продовжимо операцію UNIFIER, і зробимо все, щоби Україна отримала необхідне обладнання», – додав прем’єр.

«Також ми додали Україну до списку, який дозволяє експорт зброї. Ми визнаємо, що це те рішення, яке дозволяє нам боротися з діями Росії», – зазначив Джастін Трюдо.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію