Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
Кілька місяців ТЦ Квадрат у Києві не працюватиме

Кілька місяців ТЦ Квадрат у Києві не працюватиме

За виключенням магазинів, розташованих на першому поверсі приміщення

Кілька місяців ТЦ Квадрат у Києві не працюватиме
Фото tckvadrat.com

ТЦ Квадрат закрився на кілька місяців. Про це, як пише НВ Бізнес, повідомила представник торгівельного центру.

За її словами, на сьогодні  «працює тільки перший поверх, де розташовані магазини з продажу ювелірних прикрас. Всі інші магазини закрилися»,  – повідомила співрозмовниця видання.

Після завершення реконструкції, частина магазинів торгівельного центру закриється, а площа тих, що залишаться має збільшитись  –  для кожної торгової точки буде виділено окреме приміщення.

Як відомо, торгівельний центр Квадрат на Лук’янівці був відкритий 2002 року у п’ятиповерховій будівлі, де було облаштовано близько 80 магазинів.

ТЦ відкрила девелоперська компанія XXI Століття, а 2011 року Квадрат був проданий компанії Monkar Limited за $14 млн. Пізніше власником активу стала компанія Petricol Investment, якій також належали ТЦ Квадрат на Перова і ТЦ Комод.

Як писав Mind 25 жовтня 2018 року, торгівельно-виставковий комплекс «Квадрат-Шулявка», власником якого є бізнесмен Олег Бахматюк, загальною площею 889,60 кв.м було виставлено на продаж.

Ще раніше на продаж було виставлено столичний ТЦ «Квадрат – Дружби Народів», який належить тому ж бізнесмену. За 97 млн грн пропонувалося придбати 5 нежитлових приміщень торговельного комплексу у підземному переході на станції метро «Дружби народів» у Києві загальною площею 4828 кв. м

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті