Китай заявив, що торгова угода є можливою лише за умови скасування мит

Китай заявив, що торгова угода є можливою лише за умови скасування мит

Переговори між сторонами, як очікується, відновляться наступного тижня

Китай заявив, що торгова угода є можливою лише за умови скасування мит
фото www.flickr.com/photos/advertisingproducts

Міністерство торгівлі КНР заявило, що існуючі наразі мита мають бути скасовані, якщо між Пекіном та Вашингтоном буде укладено торгову угоду. Про це повідомляє Reuters.

Наразі представники  обох сторін перебувають у контакті, заявив офіційний представник Міністерства комерції КРН Гао Фен.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

Для того, щоб відновити переговори президент США Дональд Трамп погодився не впроваджувати додаткові тарифи на $300 млрд та пом'якшити обмеження щодо китайського телекомгіганта Huawei.

Лідерам вдалось домовилися на саміті G20 в Японії про відновлення торгових переговорів після провалу останнього великого раунду в травні.

Пізніше Трамп заявив, що будь-яка потенційна угода з Китаєм має бути дещо зміщена на користь Сполучених Штатів. Американський президент наголосив, що Китай має «велику перевагу» над Сполученими Штатами в торгівлі протягом «багатьох років». Саме тому, «мова не йде про угоду 50 на 50».

Очікується, що новий раунд переговорів відбудеться наступного тижня.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло