Захворіло у світі
1,076,017 осіб
Померло у світі
58,004 особи
Вилікувалось у світі
225,335 осіб
Захворіло в Україні
1072 особи
Померло в Україні
27 осіб
Вилікувалось в Україні
23 особи
Samsung очікує падіння квартального прибутку на 56%

Samsung очікує падіння квартального прибутку на 56%

Однією з ключових причин є падіння попиту на чипи пам’яті

Samsung очікує падіння квартального прибутку на 56%
фото www.flickr.com/photos/theditii

Південнокорейська Samsung Electronics Co, найбільший світовий виробник смартфонів і напівпровідників, прогнозує різке падіння операційного прибутку в другому кварталі приблизно на 56% через слабкий попит на чипи пам'яті. Про це повідомляє Reuters.

Технологічний гігант перебуває на шляху до третього зниження прибутки протягом третього кварталу поспіль, оскільки ціни на чипи впали через надлишок поставок та санкції США проти китайського виробника телекомунікаційного обладнання Huawei, ключового клієнта Samsung.

Виробники чипів пам’яті, ті як Samsung та SK Hynix страждають, оскільки зростаючі мита відображаються на світовому попиті на електроніку. Сеул скоротив свій річний цільовий показник економічного зростання до семирічного мінімуму через спад експорту.

Також технологічні компанії Південної кореї потерпають від загострення відносин з Японією. Як повідомлялось, після того як Верховний суд Південної Кореї ухвалив, що корейці не отримали належної компенсації від японських компаній за примусову працю під час Другої світової війни, Токіо вирішила обмежити експорт до Сеулу ключових хімікатів, що використовуються при виробництві електроніки.

Очікується, що операційний прибуток з квітень-червень буде перебувати в діапазоні від 6,4 трлн вон до 6,6 трлн вон ($5,47-5,64 млрд) в порівнянні з 14,87 трлн вон ($12,7 млрд) за той же період роком раніше.

Виручка, згідно з попередньою оцінкою, становила 55-57 трлн вон проти 56 трлн вон ($4,7 млрд) в квітні-червні минулого року.

Аналітики в середньому оцінюють прибуток компанії на рівні 6,01 трлн вон ($5,1 млрд) при виручці в 54,6 трлн вон ($46,6 млн), свідчать дані S & P Global Market Intelligence.

Samsung оприлюднить остаточну квартальну звітність пізніше в цьому місяці.

У першому кварталі поточного року компанія отримала операційний прибуток у розмірі 6,23 трлн вон ($5,3 млрд), виручку – 52,39 трлн вон ($44,7 млрд).

Котирування акцій Samsung знизилися на 1% за підсумками торгів у п'ятницю. З початку року капіталізація компанії зросла на 17,7% і становить близько 308,4 трлн вон ($263,3 млрд).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію