Іран посилює збагачення урану за межами ліміту ядерної угоди

Іран посилює збагачення урану за межами ліміту ядерної угоди

Країна продовжуватиме скорочувати свої зобов'язання щодо ядерної угоди кожні 60 днів

Іран посилює збагачення урану за межами ліміту ядерної угоди

Іран оголосив про посилення збагачення урану за межами ліміту, який встановлений ядерною угодою 2015 року. Про це повідомили Ведомости.

Таке рішення було прийняте урядом країни через рік після того, як президент США Дональд Трамп в односторонньому порядку вилучив Сполучені Штати з угоди і відновив санкції проти Ірану.

Додамо, що 7 липня представник іранського уряду Алі Рабіє повідомив журналістам в Тегерані, що «сьогодні ми пройдемо» дозволений рівень збагачення урану – 3,67%. Він сказав, що новий відсоток «буде базуватися на наших потребах», але не надав додаткових деталей.

Крім цього, заступник міністра закордонних справ Ірану Аббас Аракчі заявив журналістам, що Іран продовжуватиме скорочувати свої зобов'язання щодо ядерної угоди кожні 60 днів, якщо інші країни, що підписали цю угоду – Велика Британія, Китай, Німеччина, Франція та Росія – не захищають його від санкцій США.

За словами Аракчі, Іран все ще хоче врятувати угоду, але він звинуватив європейські країни у тому, що ті не дотримуються своїх зобов'язань.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло