Захворіло у світі
10,694,288
Померло у світі
516,210
Вилікувалось у світі
5,480,394
Захворіло в Україні
45,887
Померло в Україні
1,185
Вилікувалось в Україні
20,053
«Укртелеком» розпочав підключення абонентів до новозбудованої оптичної мережі в селах
Новини компанії

«Укртелеком» розпочав підключення абонентів до новозбудованої оптичної мережі в селах

Перші підключення у рамках проекту з розбудови оптики у 300 невеликих населених пунктах розпочато на півмісяця раніше запланованого терміну

Цей матеріал також доступний російською
«Укртелеком» розпочав підключення абонентів до новозбудованої оптичної мережі в селах

З липня «Укртелеком» розпочав підключення абонентів до швидкісного інтернету в рамках реалізації проекту з розбудови оптичної мережі за технологією GPON (Gigabit Passive Optical Network). На першому етапі роботи з будівництва оптики ведуться в 16 областях: Запорізькій, Волинській, Івано-Франківській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій, Миколаївській, Одеській, Херсонській, Полтавській, Сумській, Харківській, Вінницькій, Житомирській, Черкаській, Чернігівській, де уже прокладено 40% мережі, а це понад 220 км. До кінця липня планується побудувати майже 600 км оптики загалом.

Завдяки цьому тисячі мешканців 65 населених пунктів отримуватимуть інтернет на швидкості до 200 Мбіт/с та матимуть змогу користуватися додатковими телекомпослугами, зокрема інтернет-телефонією та інтерактивним телебаченням. До речі, у 26 селах досі не було інтернету.

Нагадаємо: загалом цей масштабний проект передбачає будівництво понад 3500 км волоконно-оптичних ліній, у результаті чого широкосмугові мережі доступу охоплять оселі в майже 300 невеликих містах та селах. Реалізовує його «Укртелеком» спільно із словенською телекомунікаційною компанією «Іскрател». 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті