Uber ввела нову послугу «мовчазний водій»

Uber ввела нову послугу «мовчазний водій»

Тепер ця послуга доступна і в категорії Uber Comfort

Uber ввела нову послугу «мовчазний водій»
фото www.flickr.com/photos/[email protected]

Компанія Uber запропонувала нову послугу для користувачів свого мобільного додатку. Тепер вони можуть обрати послугу «тихий режим» для поїздки з водієм в таксі рівня «Комфорт».  Про це повідомляє TechCrunch.

Сьогодні, як повідомляє видання, ця функція щодо авто Uber Comfort запустилась в 43 містах та невеликих штатах США та Оттаві.

Під час замовленням авто користувач може обрати «тихий режим», «не проти поговорити» або не вказувати своїх побажань взагалі. Також клієнти можуть обрати бажані налаштування температурного режиму в таксі.

Ця функція була запущена у травні для поїздок преміум-класу в машинах Uber Black і Uber Black SUV.

«Поїздки в «тихому режимі» в цілому були позитивно сприйняті як водіями, так і клієнтами, – розповів представник Uber. – Пасажири цінять постійність та контроль над типом своєї поїздки; ділові пасажири, зокрема розповіли про те, що вибір водія допоміг їм підвищити продуктивність на шляху в аеропорт, на важливі зустрічі або інші місця, пов’язані з роботою».

Щоб претендувати на Uber Comfort, водіям треба автомобіль, який відповідає певним вимогам, таким як марка авто, рік випуску та місце для ніг пасажира. Вони також мають підтримувати рейтинг 4,85 і вище або мати право перебувати в даній категорії.


Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло